Bistro Deli - Antónia Mačingová


Revoluční stravovací program Antónie Mačingové

Všechny informace o stravování podle Antónie Mačingové nalezete na: www.antonialifestyle28.com


28 denní detoxikační program Antónie Mačingové k mání u nás od podzimu 2021

ZHUBNĚTE JEDNOU PROVŽDY

Hledáte stravu, která vás detoxikuje, srovná váš organismus a díky tomu zhubnete nechtěná kila? Navíc pokud u nového jídelníčku zůstanete, kila se nevrátí a vy se budete cítit fit. Rádi ji pro vás zrealizujeme.

Osmadvacetidenní detoxikační program představila ve svých knihách slovenka Antónia Mačingová a my jsme ji vyzkoušeli společně s několika přáteli a FUNGUJE!

Dieta – nebo-li způsob stravování podle Mačingové není provoplánový způsob, jak zhubnout. S jídelníčkem podle Antonie Mačingové lze zbavit organismus během prvního měsíce překyselení. Právě to je jedním z hlavních důvodů odčerpávaní živin z organismu, následného vytváření podkožního tuku a vzniku civilizačních chorob.

Správným způsobem sestavené potraviny způsobí, že se nebudete cítit unaveně a vyčerpaně, jak je při dietách typické, ale už po prvním týdnu detoxikačního programu si uvědomíte, že něco je JINAK! Nejen, že se začnou postupně upravovat i často vleklé zdravotní problémy(nechutenství, alergie, únava, kožní problémy včetně akné, průjmy a podobně) ale budete se cítit plní energie a při síle. Začnete ztrácet kila a přitom nebudete trpět hlady. Naopak. Nemusíte se bát najíst se dosyta- toho správného jídla, ovšem jen za předpokladu, že budete taktéž dodržovat pitný režim, který je nedílnou součástí této diety.

Osvědčený program Antónia Mačingová představuje ve svých knihách. Stravovací program je třeba dodržovat přesně, ale odměna v podobě zdravějšího a štíhlejšího těla za to stojí.

Tým Bistro Deli& Bakery nabízí vaší pozornosti 28 denní detoxikační kúru. Připravíme vám jídlo podle receptů Antónie Mačingové. Snídani, oběd, večeři a dvě svačiny a poradíme, co jíst mezi hlavními jídly dne, jak dodržovat pitný režim a uvidíte, že výsledek bude stát za to, bez větší námahy.

Více informaci na emailu: bakery@bistrodeli.cz nebo osobně u nás v BISTRO DELI & BAKERY

Brzy přidáme nové fotografie.

Objednejte si

Vaše jméno: *
E-mail: *
Telefonní číslo:
 
Specifikujte objednávku: *
Datum vyhotovení:
* povinný údaj