Bistro deli - O nás


Bistro Deli & Bakery

Bistro Deli & Bakery vzniklo z lásky ke kulinařskému umění. Naše praxe pramení ze zahraničí, kde jsme léta působili a sbírali skušenosti. Nyní vám chceme předvést, že to opravdu umíme, a že to stálo za to.

Ukážeme Vám, co jsme se naučili, abychom potěšili vaše chuťové bunky našimi výrobky, které chutnají jako od maminky. Věříme, že je vždy možnost dělat věci lépe a proto se o to s každým dortem, koláčkem, jídlem či jinou dobrotou snažíme.

Inspiraci čerpáme z osvečených domácích ale i zahraničních receptů a používáme prvotřídní ale hlavně čerstvé suroviny, neboť to je důležité k tomu, aby chutnali výtečně. Některé z nich dovážíme ze zahraničí, aby vše bylo tak jak má. Vaše spokojenost s našimi jídly a dobrotami je pro nás velmi důležitá, proto neustále vymýšlíme čím bychom Vás, naše zákazníky překvapili. Rádi hledáme nové recepty a inovace, milujeme změny a zkoušíme nové věci.

Kromě každodenního menu můžete u nás ochutnat také oblíbená mezinárodní jídla, minutky, saláty a polévky. Pečeme domáci dorty, koláče, sušenky ale i pečivo. Vyrábíme také domácí těstoviny. Chleba jako ten "NÁŠ" - domácí v supermarketu jen tak nenajdete. Všechny naše výrobky vyrábíme vlastníma rukama a s láskou. Pečivo nerozpékáme a chleby nebarvíme. Naše výrobky nešidíme, neboť chceme ukázat, že je možné pracovat poctivě a bez toho, aby to bylo překvapením pro vaši peněženku.

Našim cílem je, aby se k nám hosté rádi vraceli. Takový host je totiž spokojený a poví o tom svým známým. Odměnou pro nás je, když Vám naše dobroty chutnají, protože je opravdu vyrábíme s láskou a radostí. Důkazem toho jste přeci Vy a stále další a další spokojení zákazníci.

Váš team Bistra Deli & Bakery

Interiér