Bistro Deli & Bakery

Bistro Deli & Bakery vzniklo z lásky ke kulinařskému umění. Naše praxe pramení ze zahraničí, kde jsme léta působili a sbírali zkušenosti. Nyní vám chceme předvést, že to opravdu umíme a že to stálo za to.

Ukážeme vám, co jsme se naučili, abychom potěšili vaše chuťové bunky našimi výrobky, které chutnají jako od maminky. Věříme, že je vždy možnost dělat věci lépe a proto se o to s každým dortem, koláčkem, jídlem či jinou dobrotou snažíme.

Inspiraci čerpáme z osvědčených domácích, ale i zahraničních receptů a používáme prvotřídní, ale hlavně čerstvé suroviny, neboť to je důležité k tomu, aby chutnaly výtečně. Některé z nich dovážíme ze zahraničí, aby vše bylo tak, jak má. Vaše spokojenost s našimi jídly a dobrotami je pro nás velmi důležitá, proto neustále vymýšlíme, čím bychom vás, naše zákazníky, překvapili. Rádi hledáme nové recepty a inovace, milujeme změny a zkoušíme nové věci.

Kromě každodenního menu můžete u nás ochutnat také oblíbená mezinárodní jídla, minutky, saláty a polévky. Pečeme domáci dorty, koláče, sušenky ale i pečivo. Vyrábíme také domácí těstoviny. Chleba jako ten "NÁŠ" domácí v supermarketu jen tak nenajdete. Všechny naše výrobky vyrábíme vlastníma rukama a s láskou. Pečivo nerozpékáme a chleby nebarvíme. Naše výrobky nešidíme, neboť chceme ukázat, že je možné pracovat poctivě a bez toho, aby to bylo překvapením pro vaši peněženku.

Naším cílem je, aby se k nám hosté rádi vraceli. Takový host je totiž spokojený a řekne o tom svým známým. Odměnou pro nás je, když vám naše dobroty chutnají, protože je opravdu vyrábíme s láskou a radostí. Důkazem toho jste přeci vy a stále další a další spokojení zákazníci.

Váš team Bistra Deli & Bakery

Interiér